Even voorstellen: Erik van Vessem en Sebastiaan Gouw

Axxerion groeit gestaag door en de afgelopen periode zijn er veel consultants toegevoegd aan ons team. Om deze collega’s goed te kunnen begeleiden en motiveren, is ons team uitgebreid met een Manager Consultancy: Erik van Vessem (rechts op de foto).

Erik heeft lange tijd bij Waterschap Rivierenland gewerkt als Manager Facility & IT. Vanaf 2011 was hij als consultant werkzaam bij AvW2. Beide organisaties zijn klant van Axxerion, dus Erik kent onze software goed.

Daarnaast hebben we opnieuw een consultant aangenomen, te weten Sebastiaan Gouw (links op de foto). Sebastiaan heeft de afgelopen 11 jaar gewerkt bij de MivarGroup in diverse functies. Met zijn kennis en ervaring als software consultant is Sebastiaan een waardevolle aanvulling voor het team.

Wij wensen Erik en Sebastiaan veel succes en werkplezier bij onze club!